Odhlučnění podlahy ve studiu

 • Realizace
 • Kategorie Odhlučnění podlahy
 • Klient Roman Skyba
 • Lokalita Bratislava
 • Problém Odhlučnění spodních prostor

Definice problému a naše řešení

Oslovil nás fotograf p. Roman Skyba z fotoateliéru www.romanskyba.sk s žádostí odhlučnění podlahy ateliéru a bytu od hluku ze spodních prostor. Jelikož šlo o výrazný hluk a klient používá prostory pro focení, kde je každý hluk nežádoucí, navrhli jsme trojvrstvou zvukovou izolaci podlahy. Využili jsme materiál písková deska ve dvou vrstvách a namísto OSB desky jsme navrhli zvuko izolační desku HMC Acoustic v tloušťce 2 cm. Přikládáme časosběrné video z realizace a referenci od spokojeného klienta.

Vyjádření klienta

Nespokojenost s hlukem z restauračních zařízení je poměrně častá. Nešťastná kombinace restaurace, fotoateliéru a bytu v jednom objektu jen čekala na to, abychom přišli a prostory důkladně odhlučnili. O tom, že jsme to udělali dobře, vypovídá tato reference.

Dozvedel som sa o Vás z výstavy Coneco, neskôr na internete.

Mal som problém s hlukom z reštaurácie pod mojím štúdiom a bytom. Vaša spoločnosť ako jediná predáva materiál na utlmenie hlbokých tónov.

Zlepšenie oproti pôvodnému stavu je podstatné. Hluk v stredných a vvýsokých frekvenciách klesol o 70-80% a basy cca 45%. Vcelku spokojnosť.

Roman Skyba

Použité produkty

 • -11%
  Na skladě

  SILIO 13

  TOP zvuko izolační deska 0,96m², Rw = 34dB, tloušťka 13mm.

  560,23 
  Cena za m² bez DPH: 482,29 


Máte podobný problém? Kontaktujte nás.