Odhlučnění podlahy a stěny v bytě

 • Realizace
 • Kategorie Odhlučnění stěn
 • Klient p. Jozef
 • Lokalita Slovensko
 • Problém Hluční sousedi

Definice problému a naše řešení

Zaměstnal nás klasický panelákový byt, kde se hluk přenášel od spodních sousedů i od sousedů vedle. Klient už měl vyřešeno odhlučnění stropu. Na nás zůstalo odhlučnění podlahy a stěny tak, abychom co nejvíce zamezili prostupu hluku od sousedů.

Odhlučnění podlahy jsme řešili pískovou deskou v kombinaci se zvukovou izolací Vicoustic ISO underfloor. Celá konstrukce se uzavřela roznášecí pevnou deskou, na kterou si klient položil koberec.

Odhlučnění stěny proběhlo bezkontaktní předsazenou konstrukcí v kombinaci Vicoustic ISO + Silent Foam 120/5 cm + písková deska a jako krycí vrstva sádrokarton. Přikládáme fotky z realizace a referenci od spokojeného klienta.

Galerie z realizace

Vyjádření klienta

Jsme velmi rádi, že tato reference vyzdvihuje rychlou reakci našeho obchodního oddělení s lidským přístupem. Klient byl s konečným výsledkem spokojený a my jsme byli vděční za dalšího spokojeného klienta.

Dal som si cez internet nájsť všetky firmy čo sa tým zaoberajú a poslal mail viacerým. Z vašej strany bola najrýchlejšia reakcia a bol som veľmi spokojný s ľudským prístupom. Problém s hlukom bol hlavne z bočnej steny od susedovej chodby.

Komunikácia s pani Nižnánskou aj technikom bola veľmi príjemná. Ďakujem 🙂

Hluk po realizácií je tlmený, neviem to ohodnotiť na percentá, ale rozhodne je to pokrok.

Ďakujem.

p. Jozef 

Použité produkty

 • -11%
  Na skladě

  SILIO 13

  TOP zvuko izolační deska 0,96m², Rw = 34dB, tloušťka 13mm.

  560,23 
  Cena za m² bez DPH: 482,29 


Máte podobný problém? Kontaktujte nás.