Odhlučnění stěny od televize

 • Realizace
 • Kategorie Odhlučnění stěn
 • Klient Tomáš Erhard
 • Lokalita Praha
 • Problém Hlučný televizor

Definice problému a následné řešení

Zákazníka rušil zvuk televize, kterou mají sousedi připevněnou na stěně. Pro odhlučnění stěny se rozhodl z důvodu slabé zděné příčky oddělující sousední byt, skrz kterou byl slyšet zvuk televizoru, který byl umístěný ve vedlejším bytě právě na této stěně. Ke stěně byla připevněná patrová postel, která musela být demontována a zkrácena.

Stěna byla odhlučněna bezkontaktním systémem o tloušťce cca 11 cm s použitím zvukoizolačního materiálu Zino Acoustic 50, místo sádrokartonu byla použita deska habito s vysokou nosností, aby bylo možné patrovou postel na stěnu opět připevnit.

Galerie z realizace

Vyjádření klienta

Tato pozitivní reference nás mimořádně těší. Na našich webových stránkách se snažíme mít vždy aktuální a srozumitelné informace. Jsou základem toho, aby se zákazník, resp. klient, správně rozhodl.

Vaši společnost jsem našel přes internet a vybral jsem si ji právě díky přehledným a srozumitelným informacím k této problematice na vašich webových stránkách. S přístupem firmy, resp. jejími zaměstnanci jsem byl spokojený od samého začátku, od rychlého poslání předběžné nabídky s několika variantami řešení, až po konečnou realizaci, která byla velmi rychlá a profesionální. Potěšila mě i následná otázka od Vás, zda všechno proběhlo v pořádku a zda jsem byl s realizací spokojený. Ocenit musím i to, že si páni technici poradili i se zkráceným poschodím, které celou práci trochu komplikovalo. Celkový výsledek dopadl na výbornou, protože nyní už žádný hluk přes stěnu neslyším. A ještě bych se chtěl vyjádřit k ceně, která se mi zdá velmi příznivá i vzhledem k vysoké kvalitě práce. Člověka potěší, když narazí na poctivou firmu, která pracuje skvěle a za rozumné peníze.

Přeji Vám hodně zdaru do dalšího podnikání. 

Tomáš Erhard, PRAHA

Použité produkty

 • -7%
  Na skladě

  SILIO 16

  TOP zvuko izolační deska 0,96 m², vysoká váha/účinnost 21 kg, Rw = 38 dB.

  767,14 
  Cena za m² bez DPH: 660,42 
 • -16%
  Na skladě

  ZINO Acoustic 30

  OP pohltivá akustická izolace, tloušťka 30 mm, přírodní materiál.

  325,49 
  Cena za m² bez DPH: 373,61 


Máte podobný problém? Kontaktujte nás.