Desky Wolf (Phonestar)

Wolf TRI (Phonestar)

Typ: Zvuková i kročejová izolace

Výkon: Rw = 36 dB, ΔLnw = 22 dB

Výrobce: Wolf Bavaria, Německo

Zvuko izolační deska Wolf Phonestar TRI patří k našim nejúčinnějším izolacím. Je složená z vrstev papírového kartonu a jemného křemičitého písku. Jak vidíte na obrázku, křemičitý písek je uzavřený ve třech lamelách kartónu. Velkou výhodou je tloušťka jen 15 mm a vysoká účinnost. Jde o ekologický materiál složený z kartonu a písku. S výbornou vzduchovou neprůzvučností Rw = 36 dB při výrazném zlepšení krokového hluku ΔLnw = 22 dB.

Desky Wolf mají tyto certifikáty a technické listy

Reakce na oheňE
Hustota1350 kg / m3
Tepelná vodivost0,17 W / m.K
Formát800 x 1200 mm/ 625 x 1250 mm
Tloušťka15 mm
Akustická izolaceRw = 36 dB, ΔLnw = 22 dB

Příklady použití desek Wolf v konstrukci

Předsazené stěnové konstrukce:

Předsazená konstrukce PS2 obsahuje dvě aktivní zvukové izolacePhonestar TRI a pohltivou akustickou pěnu Silent Foam 120 v konstrukci. Vyššího účinky dosáhneme, pokud přidáme další vzduchovou mezeru do konstrukce před nebo za Silent Foam 120. Celou konstrukci uzavřeme sádrokartonem.
 

Předsazená konstrukce PVS3 je vylepšenou variantou PS2. Jde o trojvrstvou konstrukci doplněnou akustickým pásem Vicoustic ISO. Konstrukce je uzavřena sádrokartonem.

 

Předsazená konstrukce PST4 je luxusní volbou řešení hluku přes stěnu. Obsahuje čtyři aktivní zvukové izolace ve dvou uzavřených dílech. Celá konstrukce je uzavřena sádrokartonem.

Kontaktní stěnové konstrukce:

Kontaktní stěnový systém P1 obsahuje jednu aktivní zvukovou izolaci Phonestar TRI, která je od stěny oddilatovaná podkladovou deskou Hobra base. Celá konstrukce je uzavřena sádrokartonem.
 

Kontaktní stěnový systém PV2 obsahuje dvě aktivní zvukové izolace Phonestar TRI a Vicoustic ISO. Materiál ISO pomáhá dilatovat celou konstrukci spolu s Hobrou Base a hlavní izolační činnost vykonává Phonstar TRI. Celá konstrukce je uzavřena sádrokartonem.

Kontaktní stěnový systém PP2 obsahuje dvě aktivní zvukové izolace 2x Phonestar TRI, oddělené od sebe dvěma Hobrami Base. Celou konstrukci uzavírá sádrokarton.

Máte problém s hlukem? Kontaktujte nás.